دسته بندی

ربات تلگرام آرش تویز

از این پس می‌توانید با استفاده از بات تلگرام ArashToys_bot@ خدمات متنوع آرش تویز را در بستر تلگرام هم تجربه کنید.

تلگرام آرش تویز امکانات متنوعی از جمله جستجوی کالا، معرفی کالای ویژه هفته، ثبت نام، معرفی شبکه های اجتماعی آرش تویز و معرفی کالا به دوستان را به سادگی در اختیارتان قرار می‌دهد.

بات تلگرام آرش تویز به شما این امکان را می‌دهد که حتی هنگام گفتگو با دیگران، به راحتی در میان هزارها کالای موجود در آرش تویز، کالای مورد نظر خود را بیابید و با دیگران هم به اشتراک بگذارید. کافی است ابتدا آدرس بات آرش تویز یعنی ArashToys_bot@ و سپس نام کالای مورد نظرتان (مثلا پازل) را وارد کنید تا فهرستی از کالاها برای شما به نمایش دربیاید. با انتخاب هر مورد از این فهرست، کالای مورد نظر شما در قالب یک پست تلگرام برای فردی یا افرادی که با آن‌ها گفتگو می‌کنید ارسال می‌شود.

در این بات همچنین می توانید از کالایی را که به صورت هفتگی معرفی می شود آگاهی پیدا کنید و در سریع ترین زمان ممکن آن را تهیه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم همین الان با رفتن به آدرس t.me/ArashToys_bot یا وارد کردن ArashToys_bot@ در نوار جستجوی تلگرام، در بات تلگرام آرش تویز ثبت‌نام و با تکمیل اطلاعات فردی در قرعه کشی ویژه کاربران ربات تلگرام قرار بگیرید. همچنین می‌توانید با رفتن به بخش «معرفی به دوستان»، لینک ثبت‌نام در بات را برای افراد و گروه‌هایی که می‌شناسید ارسال کنید و با پیوستن آن‌ها به این بات شانس خود را در قرعه کشی افزایش دهید.

تلفن تماس

دفتر فروش:

88569886 (۰۲۱)

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید