راهنمای سایت

کمک می‌خواهید؟ شماره تماس:‌ 88569886 (۰۲۱) ۹۸+ | خدمات مشتریان  | شرایط برگشت محصول    | پرسش و پاسخ‌های رایج


آرش‌تویز اولین فروشگاه اسباب بازی در کشور است که از روش کلیک و دریافت جهت آسودگی خاطر مشتریان فروشگاه استفاده می کند.مشتریان می توانند در کمال آرامش در منزل خود محصول موردنظر را انتخاب کنند و پس از 30 دقیقه بدون هیچ هزینه اضافی با بسته بندی ویژه از درب فروشگاه تحویل بگیرند.

اسباب بازی جزء محصولات هیجان انگیز برای کودکان است و بسیاری از خریداران ترجیح می دهند که سفارش خود را به سرعت تحویل بگیرند.باتوجه به ترافیک شدید و آلودگی هوا هیچ نیازی به خارج شدن از منزل برای خرید اسباب بازی دلخواه وجود ندارد.آرش تویز برای اولین بار این امکان را فراهم کرده است که مشتریان عزیز بتوانند پس از ثبت سفارش در کمتر از 4 ساعت محصول را درب منزل تحویل بگیرند.این سرویس در حال حاضر تنها برای مشتریان ساکن مناطق 22 گانه شهرداری تهران امکان پذیر است و بزودی در سراسر ایران پهناور راه اندازی می شود.

برای سفارش خود عجله ای ندارید؟! تا قبل از ۱۰ شب سفارش دهید و صبح روز بعد محصول خود را تحویل بگیرید. با عرض پوزش در حال حاضر فقط برای مشتریان ساکن تهران امکان پذیر است.

مشتریان عزیز ساکن شهرستان می توانند از این سرویس استفاده کنند و محصول مورد نظر را حداکثر تا 48 ساعت تحویل بگیرند.فرایند خرید را تا قبل از ساعت 11 صبح تکمیل کنید و سفارش شما همان روز ارسال می شود.روش ارسال به صورت پست پیشتاز و یا تیپاکس می باشد.


تلفن تماس

دفتر فروش:

88569886 (۰۲۱)

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید