راهنمای سایت

کمک می‌خواهید؟ شماره تماس:‌ 88569886 (۰۲۱) ۹۸+ | خدمات مشتریان  | شرایط برگشت محصول    | پرسش و پاسخ‌های رایج


این وبسایت توسط تیم وبسایت ارش تویز اداره شده و قسمتی از ارش تویز است. اگر ما از عبارت «گروه ما» استفاده کنیم منظور از آن ما و شرکت های تابع ما، شرکت مالک نهایی ما و شرکت های تابع آن است. عبارت «خدمات آنلاین ما» دال بر آرش تویز، برنامه های کاربردی موبایل و تبلت ما، صفحات ما بر سیستم عامل های شبکه های اجتماعی شخص ثالث مانند اینیستاگرام، فیسبوک، توئیتر، پینترست، گوگل پلاس و دیگر وبسایت ها یا برنامه های کاربردی است که ما در زمان های متفاوت ممکن است داشته یا مشغول به اداره آنها باشیم. عبارت «خدمات ما» بر خدمات اینترنتی ما و هرگونه ی دیگر از محصولات یا خدمات ما مثل مجله کودک آرش تویز که در مواقع مختلف ممکن است ارائه شوند دلالت میکند اگر شما از هریک از خدمات ما استفاده کنید ما شما رادر اینجا با عبارت هایی مثل کاربر، میهمان، بیننده، شما و مال شما خطاب خواهیم کرد. ما به حقوق کاربران خود در رابطه با حریم خصوصی احترام میگذاریم و اهمیت حفاظت از اطلاعات دریافت شده از آنها را در نظر داریم. این سیاست حریم خصوصی درباره ی چگونگی جمع آوری، ذخیره و استفاده از آن اطلاعات شخصی است که شما به ما ارائه میدهید. به عنوان قسمتی از تعهد ما به حقوق حریم خصوصی و امنیت شما وب سایت های ما از Cybertrust مجوز گرفته اند.

این سیاست های حریم خصوصی توضیح میدهند که:

           • ما کدام اطلاعات شخصی را و آنها را چگونه از شما دریافت خواهیم کرد؟

           • کوکی ها چیستند و فعالیت آنها به چه صورت خواهد بود؟

           • این اطلاعات چگونه استفاده خواهند شد؟

           • ما اطلاعات شما را با چه افرادی درمیان خواهیم گذاشت؟

           • ما در چه صورت اطلاعات شما را پردازش میکنیم؟

           • مقررات انتخاب و عدم انتخاب تبلیغات چیست؟

           • شما چگونه میتوانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید و آن ها را به روز نگاه دارید؟

           • حفاظت از اطلاعات شما به چه گونه است؟

           • چرا ما پیوند هایی به وبسایت های دیگر داریم؟

           • ما چگونه میتوانیم تغییراتی در این سیاست ها اعمال کنیم؟

           • شما کجا و چگونه میتوانید درباره ی این سیاست ها با ما در ارتباط باشید و یا از ما سوال بپرسید؟

اگر شما زیر هجده سال سن دارید باید به یک والد یا سرپرست خود درباره ی سیاست های حریم خصوصی ما اطلاع دهید تا پیش از ثبت نام کردن، عضویت در خبرنامه و یا ثبت سفارش در وبسایت ما موافقت آنها با این سیاست ها را جلب کنید.

درخواست اطلاعات یا راهنمایی، فرستادن یک شهادت یا بازخورد به ما، ثبت نظر بر هریک از بلاگ ها یا مطالبی که در خدمات ما نمایان میشود، با شرکت در مراسمی که ما برگزار یا از آن حمایت کنیم، شرکت در مسابقات یا برنامه های تشویقی ثبت نام برای پیشنهاد های ویژه یا انواع دیگر بروزرسانی ها مشارکت در هیئت های تحقیقی و یا پر کردن پرسشنامه های ما اطلاعاتی شخصی را از شما دریافت خواهیم. با ثبت نام کردن، ثبت اشتراک یا استفاده از خدمات ما، شما با استفاده شدن از اطلاعات شخصی شما مطابق با این سیاست ها موافقت میکنید. ما همچنین مجاز هستیم که از گروه خود و اشخاص ثالثی که با آنها رابطه ای تجاری داریم اطلاعاتی را درباره ی شما کسب کنیم.

اطلاعاتی را که ما در باره ی شما دریافت و ذخیره میکنیم شامل اسم شما، رایانامه، شماره ی تلفن ثابت و شماره (ها)ی تلفن همراه، نشانی منزل نشانی ارسال و صورت حساب پرداخت، نشانی IP، معیارهای جست و جو، تاریخچه خرید، سلیقه های خرید، پاسخ های شما به هیئت های تحقیقی و پرسشنامه ها، نوع مرورگر مورد استفاده شما (مرورگر برنامه ای است که شما استفاده میکنید تا وبسایت ها را مشاهده کنید مثل گوگل کروم) تاریخ های دسترسی شما به وبسایت و مدت زمان دسترسی ها، URL مرجع شما (وبسایتی که شما از آن برای دسترسی به وبسایت ما می آیید) تصاویر و محتویات دیگری که شما هنگام استفاده از خدمات ما با ما به اشتراک میگذارید، تاریخ تولد، اطلاعات رمز عبور، پاسخ های شما به سوال های امنیتی و سایر اطلاعاتی که شما ممکن است به ما ارائه بدهید میشوند.

ما مجاز هستیم که تماس هایی که با شما برقرار میکنیم یا شما با ما برقرار میکنید را ضبط و بررسی کنیم. ما اینکار را با اهداف امنیتی و آموزشی و برای اینکه خدماتی که به شما ارائه میدهیم را بهبود ببخشیم انجام میدهیم.

ما و شرکای تجاری مان با استفاده از کوکی ها اطلاعاتی را درباره ی نحوه استفاده ی شما از خدمات اینترنی خود جمع آوری میکنیم. کوکی ها نرم افزار های بسیار کوچکی هستند که توسط ما به رایانه شما یا سایر دستگاه هایی که شما در آینده از آنها استفاده میکنید فرستاده میشوند تا ما به آنها دسترسی بیابیم. کوکی ها میتوانند به ما در تشخیص اینکه شما چه کسی هستید و دریافت اطلاعات دیگری درباره ی ورود شما به سایت کمک کنند. آنها میتوانند به نحوه ی نمایش اطلاعات یک وبسایت به گونه ای که مطابق علایق شما باشند نیز کمک کنند. اکثر وبسایت های عمده از کوکی ها استفاده میکنند.

هرگاه شما اطلاعاتی شخصی را در طی وارد کردن اطلاعات به فرم هایی که شما کامل میکنید، در هر شرایط و ضوابط مربوطه و در صفحات و یا رایانامه هایی که به فرم ورود اطلاعات پیوند میشوند به ما بدهید ما از آن ها مطابق با قوانین قابل اطلاق حریم خصوصی و برای هدف بیان شده در این سیاست ها استفاده میکنیم.

در هنگام استفاده شما از خدمات ما:

اگر شما هریک از خدمات ما را استفاده کنید، برای شرکت در یکی از مراسم های ما ثبت نام کنید، حساب کاربری خود را ساخته ویرایش کرده یا بازبینی کنید یا با مسئول خریداری شخصی خود یا یکی از اعضای تیم پشتیبانی مشتری ما تماس حاصل کنید اطلاعات شما اولا برای فراهم کردن محصولات، خدمات یا اطلاعات درخواستی شما و برای اینکه تجربه ای شخصی سازی شده شما را فراهم کنیم استفاده خواهد شد. ما میتوانیم اطلاعات ارائه شده توسط شما را نگهداری کرده و در موارد متعددی استفاده کنیم که شامل میشوند از (1) حسابداری، صدور صورت حساب، اعلام گزارش و بازرسی (2) بررسی یا سنجش اعتبار (3) احراز هویت و بررسی هویت (4) تصدیق و سنجش کارت های اعتباری یا بدهی یا دیگر کارت های پرداختی (5) جمع آوری بدهی (6) اهداف امنیتی، بهداشتی و آموزشی، اداری و قانونی (7) تطبیق داده، بررسی های آماری و بازاری و اطلاعات بازاری (8) تبلیغات و بازاریابی برای خود، گروه خود و اشخاص ثالث (9) بهبوده بخشی، آزمایش و نگهداری از سیستم ها (10) مطالعات، تحقیقات و بهبود بخشی (11) پرسشنامه های از مشترین (12) پشتیبانی از مشتریان و کمک کردن به ما در تعاملات آینده مان با شما، برای مثال با تشخیص نیازمندی ها و ترجیحات شما. (13) در صورتی که توسط قانون خواسته شده باشند یا در ارتباط با فرایند ها و اختلاف های قانونی و (14) هرگونه استفاده ی دیگر بیان شده در ضوابط و قوانین استفاده از خدمات ما. به این دلایل ما میتوانیم اطلاعات شما را با یک یا تعداد بیشتری سازمان هایی که در قسمت ما اطلاعات شما را با چه کسانی به درمیان خواهیم گذاشت فهرست شده اند درمیان بگذاریم.

اطلاعات کارت های پرداخت تنها با بانک ها در امر پرداخت درمیان گذاشته خواهد شد و نه هیچ شخص ثالث دیگری و تنها برای پردازش سفارش شما و استفاده از سیستم پرداختی بکار خواهد رفت.

ما همچنین میتوانیم از اطلاعات شما برای ارسال اطلاعات بروز رسانی بازار  همانگونه که در قسمت بعد بیان شده است استفاده کنیم.

ردیابی چگونگی استفاده شدن خدمات ما:

ما اطلاعاتی را از بازدید کنندگان خدمات اینترنتی خود جمع آوری مکنیم و از اشخاص ثالث کمک میگیریم تا چنین اطلاعاتی راجمع آوری و با ما به اشتراک بگذارند تا تصویری از چگونگی استفاده شدن وبسایت خود به وسیله ی مردم بدست آوریم. این به ما کمک میکند تا خدماتی که ارائه میدهیم را بهبود ببخشیم. ما همچنین آمارهای غیر قابل شناسایی درباره ی بازدیدکنندگان خود به دیگر سازمان های قابل اطمینان ارائه میکنیم اما آنها شامل جزئیاتی نخواهد بود و به این سازمان ها امکان شناسایی شما را نمی دهند.

سفارشی سازی خدمات آنلاین ما و تبلیغات هدفمند ما:

ما میتوانیم از اطلاعاتی که درباره ی خود به ما میدهید و اطلاعاتی که هنگامی استفاده شما از خدمات اینترنتی ما از طریق کوکی ها جمع آوری میکنیم استفاده کنیم تا تصویری از از علایق شما بدست آوریم. ما ممکن است سپس از این اطلاعات استفاده کنیم تو تلاش کنیم تا از این اطمینان حاصل کنیم که هنگامی که به شما ارتباطات تبلیغاتی را ارسال میکنیم، یا شما از خدمات تبلیغاتی ما استفاده یا از وبسایت ما بازدید میکنید، پیشنهادها یا اطلاعاتی که ممکن است نظر شما را جلب کنند را از دست نمیدهدید. این اطلاعات میتوانند همچنین توسط اشخاص ثالث، سازمان ها و شبکه های تبلیغاتی استفاده شوند تا محصولات خود ما یا خدمات و محصولات اشخاص ثالث هنگام بازدید شما از وبسایت های شخص ثالث و خدمات اینترنتی آنها به شما تبلیغ شود. به این کار بازاریابی هدفمند یا تبلیغات سلیقه سازی شده گفته میشود.

از زبان مشتری:

اگر شما به ما بازخوردی ارائه کنید ما میتوانیم از آن برای بهبود بخشیدن خدمات خود استفاده کنیم و آن را به صورت انلاین یا افلاین برای تبلیغ تجارت و خدمات خود منتشر کنیم. پیش از انتشار آن ما از شما اجازه خواهیم گرفت.

نظرات و بررسی های ارسال شده به خدمات اینترنتی ما:

اگر شما تمایل داشته باشید که نظر یا بازخوردی بر یک وب نوشت یا مطلب نمایان شده در خدمات ما را داشته باشید ما میتوانیم (اما ملزم به آن نیستیم که) نظر شما را به صورت آنلاین یا افلاین برای تبلیغ تجارت خود منتشر کنیم. ما نام یا نام کاربری شما را دریافت خواهیم کرد که در کنار نظر ما و رایانامه شما نشان داده اما منتشر نخواهند شد و از آنها میتوان در ارتباط با آن نظر با شما تماس حاصل کرد.

خدمات تلفن همراه:

هنگامی که شما خدمات تلفن همراه ما را درخواست میکنید ما میتوانیم شماره ی تلفن همراه شما، سازنده و نوع گوشی همراه شما، سیستم عامل نصب شده بر گوشی همراه شما و متصدی مخابراطی شما را ذخیره کنیم و ما یک تشخیص دهنده ی ویژه به شماره تلفن شما اختصاص خواهیم داد. ما زبان دستگاه شما زبان برنامه کاربردی شما کشور شما را نیز ذخیره خواهیم کرد. ما به این اطلاعات نیاز داریم تا خدمات و ویژگی هایی که از طریق سیستم های خدماتی موبایل خود ممکن شده را ارائه و خدمات تلفن همراه خود را اداره کنیم.

شبکه های اجتماعی:

اگر شما در هریک از صفحه های ما در سیستم های عامل اشخاص ثالث شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب، آپارات، اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر، پینترست، و گوگل پلاس ما را دنبال کنید یا با ما در ارتباط باشید اطلاعاتی که شما ارائه میدهید علاوه بر این سیاست های حریم خصوصی تحت سیاست های حریم خصوصی آن شخص ثالث نیز خواهد بود.

بازاریابی مستقیم:

برای کسب اطلاعات درباره ی چگونگی بازاریابی ما از شما لطفا بخش مقررات انتخاب و عدم انتخاب تبلیغات چیست را مطالعه کنید.

پرسشنامه های مشتریان:

در مواقعی ممکن است ما نظرات شما درباره ی خدمات و محصولاتی که از ما خریداری کرده اید را از طریق سیستم های خدماتی خود جویا شویم. ما ممکن است درهنگام انجام تحقیقات و پرسشنامه ها از کوکی ها استفاده کنیم و اطلاعات جمع آوری شده توسط آنها را با جواب های شما ترکیب کنیم.

ما اطلاعات شما را با سایر شرکت های گروه خود به اشتراک میگذاریم که ممکن است مطابق با آنچه درون سیاست های حریم خصوصی خودشان هست از این اطلاعات به دلایل تجاری استفاده کنند. این دلایل ممکن است شامل باشد از گزارش ها و بررسی های مالی برنامه، ریزی های استراتژیک، معیاربندی و دسته بندی های مشتریان برای بدست آوردن سازگاری از شالوده ی مشتریان ما، تحقیقات و بررسی هایی برای یافتن کالای مناسب در آینده، برای پیشنهاد کالاهای مناسب تر به مشتری، هدف گیری مناسب تر ستادهای بازاریابی ما، تولید محتواهای الهام بخش و مطالب مرتبط تر توسعه ی محصولات جدید و فرصت های همکاری با برندها. همچنین برای ارائه ی تبلیغات درخور تر به وسیله تلفن، پست، رایانامه، پیامک یا هر طریقه ی دیگه (الکترونیکی و سایر) استفاده خواهد شد و شما به صراحت با این استفاده موافقت میکنید.

در مواقعی ممکن است ما از شرکای تجاری شخص ثالث خود بخواهیم تا اطلاعاتی را درباره ی شما به ما ارائه کنند یا اطلاعاتی شخصی را در نیابت از ما جمع آوری کنند. ما همچنین ممکن است اطلاعات شما را با شرکای تجاری شخص ثالث خود به اشتراک بگذاریم یا با اطلاعات آنها تطبیق دهیم تا به شما محصولات، خدمات یا اطلاعاتی ارائه دهیم که شما درخواست میکنید. ما ممکن است اطلاعات شما را انتقال دهیم به یکی یا بیشتر از سازمان های تالی: (1) شرکت های پردازشگر، خانه های نامه و شرکت های خدماتی شخص ثالثی که به نیابت از گروه ما فعلیت میکنند (2) سازمان های آگهی خدمات و دیگر سازمان های واسطه ای تبلیغاتی، (3) سازمان های ارجاعات اعتباری یا سازمان های پیش گیری از کلاه برداری، که ممکن است سابقه ای از ان اطلاعات را ضبط کنند. (4) دانشجویان محقق، دانشگاه ها و سازمان های توسعه (5) نهادهای نظارتی، دولت ها و سازمان های اجرایی برای مثال نیروی انتظامی.

هرزگاهی ممکن است ما درخوسات های برای دریافت اطلاعات شما از سمت نهاد های دولت، نیروی انتظامی و دیگر سازمان های اجرایی دریافت کنیم. در این صورت و اگر دلایل قانونی موجه ای برای ارائه ی اطلاعات شخصی شما وجود داشته باشد ما آن اطلاعات را برای سازمان درخواست کننده ی آن اطلاعات خواهیم فرستاد.

ما اطلاعات جمع آوری میکنیم درباره ترافیک سایت، فروش ها، فهرست علاقه مندی ها، و اطلاعات تجاری دیگری که ممکن است به اشخاص ثالث منتقل شوند. اما این اطلاعات هیچ گونه جزئیاتی که از طریق آنها بتوان شخص شما را شناسایی کرد وجود ندارد.

ما در هنگام استفاده از اطلاعات شما به نحوه ی توصیف شده در این سیاست ها اطمینان حاصل میکنیم که قدم های مناسب برداشته میشوند تا از اطلاعات شما و حقوق شما حفاطت شود و شما موافقت میکنید که ما اطلاعات شما را به صورت امن بر اساس اطلاعاتی توصیف شده در این سیاست ها انتقال داده، ذخیره کرده و پردازش کنیم.

مقررات بازاریابی انتخاب و انصراف

ما به شما این گزینه را ارائه میکنیم که اخبار و اطلاعات بروزرسانی شده ای را بر اساس علایق خود دریافت کنید که با شما توسط تلفن یا گفت و گوی زنده یا توسط رایانامه، پیامک و نامه مستقیم فرستاده شود. اینها شامل پیغام های هشداری برای محصولات جدید، امکانات جدید، قابلیت های جدید، پیشنهادهای ویژه فرصت های ارتقا، مسابقات، رویداد های مورد علاقه و تخفیف های بازاریابی منحصر به فرد است. شما میتوانید در صورت تمایل از دریافت این اطلاعات انصراف بدهید.

در صورتی که به یک مراسم تشویقی یا یک مراسم برگزاری شده یا حمایت شده از سوی ما شرکت کنید ما یا شرکار تجاری شخص ثالثمان، همچنین میتوانیم از شما جویا شویم که آیا تمایل به دریافت تبلیغات را دارید یا خیر. شرکت های دیگر در گروه ما نیز همچنین میتوانند اطلاعات شخصی شما را برای بهره گیری تبلیغات به ما ارسال کنند. ارتباطات تبلیغاتی که شما مشترک آنها میشوید تنها توسط گروه ما ارسال خواهند شد.

شما حق آن را دارید که از ما درخواست کنید که از اطلاعات شما به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی استفاده نکنیم. در تمامی مواقع ما به شما این امکان را میدهیم که درصورتی که نظر خود را در این باره تغییر دادید از اشتراک خود به هریک از خدمات یا بروزرسانی هایی که مشترک آنها شده اید انصراف دهید. هرگاه تبلیغات مستقیمی از ناحیه ما دریافت کنید ما به شما خواهیم گفت که چگونه اشتراک خود را لغو کنید. متناوبا شما میتوانید علایق خود در این زمینه را با ورود به حساب کاربری تغییر دهید و برای انصراف از دریافت رایانامه مستقیم لطفا با تیم پشتیبانی ما از طریق شماره تماس یا نشانی الکترونیکی زیر ارتباط برقرار کنید:

88569886 ۲۱(۰) ۹۸+ ، customercare@arashtoys.ir

درصورت اینکه شما به ما اعلام کنید که مایل به دریافت تبلیغات مستقیم نیستید هنوز برای ارائه محصولات و خدماتی که خود شما درخواست میکنید  و برای اهداف اداری ما کماکان با شما تماس خواهیم گرفت.

شما حق آن را دارید که اطلاعاتی که ما درباره ی شما نگهداری میکنیم را مشاهده کنید با چند استثنا که در قوانین حریم خصوصی بیان شده است. اگر شما مایل هستید نسخه ای از اطلاعات خود را داشته باشید لطفا با مسئولین حریم خصوصی ما ارتباط برقرار کنید. شما نیاز خواهید داشت تا هزینه ای را برای مراحل انجام کار پرداخت کنید.

 جهت تماس با آرش تویز: customercare@arashtoys.ir

شما حق آن را دارید که اطلاعات شخصی خود را بازبینی و به روز رسانی کنید. اگر به هر دلیلی شما نگران هستید که اطلاعاتی که ما از شما در دست داریم صحت ندارند، خواهشمندیم به خدمات آنلاین ما مراجعه کنید و بعد از ورود به سایت بوسیله ی منوی ورود در صفحه ی اصلی، اطلاعات شما در قسمت حساب من برای بازبینی و اعمال تغییرات قابلیت دسترسی خواهند یافت. تنها شما و یا به درخواست شما است که تیم پشتیبانی از مشتریان ما میتوانند به اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشند. از طریق خدمات اینترنتی ما و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور شما اطلاعات به صورت انلاین در قسمت اطلاعات من، اطلاعات خرید و تمایلات رایانامه ای من میتوانند تغییر داده شوند. شما اطلاعات کارت اعتباری را هربار که خرید انجام میدهید میتوانید تغییر دهید. شما همچنین امکان آن را خواهید داشت که اطلاعات کارت اعتباری را با افزودن یا ویرایش کردن یک نشانی صورت حساب/ارسال حذف کنید. اگر شما نشانی ارسال/صورت حساب خود را درحالی تغییر بدهید که اطلاعات شما همچنان در حال پردازش است سفارش شما از طریق بررسی های امنیت اعتبار بازگیری خواهد شد. اگر شما مایل باشید میتوانید از طریق رایانامه با ما ارتباط حاصل کنید و ما اطلاعات شخصی شما را اصلاح خواهیم کرد. سیستم فراهم کننده قابلیت گفت و گوی زنده ما، تمامی گفت و گوهای انجام شده را به مدت 13 ماه ذخیره خواهد کرد. برای دریافت نسخته ای از گفت و گوهای خود به سادگی هنگام خروج از گفت و گوی زنده این نسخه را درخواست کنید یا با تیم پشتیابی ما از طریق نشانی customercare@arashtoys.ir ارتباط برقرار کنید.

ما به صورت موجه مراقبت خواهیم کرد تا حفاظ های مناسب را برقرار نگه داریم تا امنیت، امانت و پوشیدگی اطلاعاتی که شما به ما ارائه داده اید را حفظ کنیم. ما لازم می دانیم تا تکنولوژی ها جدید و خط مشی های امنیتی که برای حفاظت از اطلاعات شخصی که ما درباره ی شما نگه داری میکنیم طراحی و بکار بگیریم. ما همچنین رویه های امنیتی را پیش میگیریم که قوانین حریم خصوصی مربوطه الزام میکنند. اینها ذخیره کردن، استفاده و انتشار هرگونه از اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار میدهید به علاوه ی تدابیر لازم برای جلوگیری از دسترسی ها و استفاده های غیر مجاز را پوشش میدهند. هنگامی که شما یک سفارش را ثبت میکنید یا به اطلاعات حساب خود دسترسی پیدا میکنید ما از سیستم کدگذاری Secure Socket Layer (SSL) استفاده میکنیم که اطلاعات شما را پیش از ارسال شدن به ما کدگذاری میکند تا دربرابر استفاده ی غیر مجاز حفاظت شوند.

خدمات آنلاین ما شامل پیوندهایی به وبسایت هایی است که توسط سازمان های دیگر اداره و مالکیت میشوند. این وب سایت ها سیاست های حریم خصوصی و کوکی های خود را دارند و ما شما را به خواندن آنها دعوت میکنیم. هنگامی که شما اطلاعات خود را به این سازمان ها میدهید یا آنها به وسیله ی کوکی ها اینگونه اطلاعات را از شما جمع آوری میکنند، چگونگی استفاده از اطلاعات شخصی شما را خود آنها کنترل خواهند کرد. ما هیچ یک از وبسایت های دیگر را تائید نمیکنیم و در قبال هیچ یک از اطلاعات محصولات و یا خدماتی که از طریق این وبسایت ها قابل دسترسی است مسئولیت نمی پذیریم یا برای خط مشی های حریم خصوصی وبسایت هایی که توسط سازمان های دیگر اداره میشود.  اگر شما از این وبسات های دیگر استفاده کنید با ریسک خود اینکار را انجام خواهید داد.

ما میتوانیم این سیاست های حریم خصوصی را در مواقع و زمان های متعدد تغییر دهیم پس توصیه میشود شما هربار اطلاعاتی شخصی را درباره خود به ما میدهید یا از وبسایت ما استفاده میکنید آن را مجددا بازبینی کنید.

درصورت تمایل به درخواست اطلاعات بیشتر درباره ی سیاست های حریم خصوصی ما به قسمت کمک رسانی وبسایت ما مراجعه کنید که در آنجا سوال هایی که به دفعات پرسیده میشوند پاسخ داده شده اند. ما از پرسش ها و نظرهای شما در رابطه ی با این سیاست های حریم خصوصی استقبال میکنیم. درصورت تمایل به صحبت کردن با یک نماینده مسئول پشتیبانی  مستریان لطفا به شما زیر تماس بگیرید یا به رایانامه ی زیر پیغام بدهید.

جهت تماس با آرش تویز: customercare@arashtoys.ir ، 88569886 ۲۱(۰) +۹۸

به روز رسانی شده: 7 شهریور ماه 1396


تلفن تماس

دفتر فروش:

88569886 (۰۲۱)

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید