راهنمای سایت

کمک می‌خواهید؟ شماره تماس:‌ 88569886 (۰۲۱) ۹۸+ | خدمات مشتریان  | شرایط برگشت محصول    | پرسش و پاسخ‌های رایج


دسترسی به وب ‌سایت اسباب بازی آرش و خدمات مربوط به‌ آن مطابق شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ ها و خدمات ذیل و هر قانون دیگری که بر وب‌ سایت‌ منتشر شده است برای شما فراهم ‌شده ‌اند. خواهشمندیم که پیش از ثبت هرگونه سفارش بر وب ‌سایت www.ArashToys.ir، شرایط و قوانین استفاده از خدمات را به ‌دقت مطالعه بفرمائید. توصیه می‌ شود که نسخه روگرفتی از شرایط و قوانین استفاده از خدمات را برای ارجاعات آینده نزد خود نگهداری کنید.

نام های اسباب بازی آرش، آرش تویز و یا ARASHTOYS نام های تجاری ما است و وابسته به شماره ثبتی  ۱۹۷۴۹۰۰   می باشند. آدرس ثبت‌ شده‌ی ما:  

تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، پاساژ طوس، پلاک ۵۳

شماره‌ی  واجد صنفی ما ۰۲۰۲۳۳۵۱۸۸است. درصورتی‌که درباره‌ی آرش تویز نظر یا پیشنهادی دارید می‌توانید به رایانامه customercare@arashtoys.ir پیغام دهید. خواهشمندیم به سیاست‌های ما در رابطه با قوانین خرید ذکر شده در شرایط و قوانین استفاده از خدمات و سیاست‌های حریم خصوصی ما توجه لازم را بفرمائید. اگر شما زیر هجده سال سن دارید باید پیش از آنکه برای استفاده از این وبسایت ثبت ‌نام یا برای استفاده از هریک از خدمات دیگر آن اقدام کنید، والدین یا سرپرست خود را از سیاست‌های حریم خصوصی آرش تویز مطلع کنید. با این ‌حال، ما حق آن را داریم که تنها از افرادی سفارش بپذیریم که بالای هجده سال سن دارند.

ما ممکن است در مواقع متعددی شرایط و قوانین استفاده از خدمات را به ‌مرور زمان اصلاح کنیم. لطفاً این قوانین را دائماً بازبینی کنید. اگر با هریک از تغییرات اعمال‌ شده در شرایط و قوانین استفاده از خدمات موافق نیستید بلافاصله از استفاده از این سایت دست ‌بردارید. هر تغییر اعمال ‌شده در شرایط و قوانین استفاده از خدمات پس از ثبت سفارش شما، آن سفارش را تحت تأثیر نخواهد داد مگر آنکه ما بر اساس قانون ملزم به آن باشیم.

    

شما برای استفاده از خدمات یا ویژگی‌ های وبسایت ملزم به آن هستید که ابتدا ثبت ‌نام کنید. هنگام ثبت ‌نام، شما ملزم به آن هستید که درباره‌ خود اطلاعاتی صادقانه، دقیق، و از تمامی جهات کامل ارائه دهید. اگر هریک از اطلاعات ثبت‌ نامی شما تغییر کرد خواهشمندیم که ما را از طریق رایانامه customercare@arashtoys.ir مطلع کنید. همچنین ممکن است ما به ‌مرور زمان اطلاعات درخواستی برای ثبت ‌نام را تغییر دهیم.

گذر واژه حساب کاربری که شما ارائه می ‌دهید باید منحصر به ‌فرد بوده و امن نگاه داشته شود. در صورت رخ دادن هرگونه رخنه امنیتی یا استفاده غیرمجاز از حساب کاربری شما، باید آرش تویز  را در سریع ترین زمان ممکن  مطلع کنید.

شما برای خریداری از سایت ملزم به آن خواهید بود که اطلاعاتی شخصی درباره‌ خود ارائه دهید. بالأخص شما باید نام حقیقی خود، شماره تلفن،رایانامه و دیگر اطلاعاتی که از شما درخواست می ‌شود را به همان ترتیبی که نمایان می‌ شوند ارائه کنید. علاوه بر این شما ملزم به آن خواهید بود که اطلاعاتی را درباره‌ نحوه پرداخت ارائه دهید که شما نماینده آن بوده و تضمین می ‌کنید که معتبر و صحیح هستند و تصدیق می‌ کنید که شما فرد مورد اشاره در اطلاعات صورتحساب ارائه ‌شده هستید.

این سایت تنها برای آن دسته از اشخاص و افرادی قابل‌ دسترسی و استفاده است که: واجد شرایط صلاحیت آرش تویز هستند،دارای کارت شتاب وابسته به بانک های جمهوری اسلامی ایران باشند، فرم های درخواست ثبت‌ نام آن‌ ها مورد تایید آرش تویز قرارگرفته باشد و به آرش تویز اجازه داده‌ اند که به‌ اندازه‌ میزان کل هزینه کالاهایی که خریداری ‌شده فرایند دریافت هزینه را با کارت شتاب آن‌ ها انجام دهد. آرش تویز حق آن را دارد که خرید تعداد بالاتر از یک ‌قلم کالا را به مشتری یا آدرس پستی محدود کند.

علاوه بر این شما موافقت می‌کنید که ما بهمنظور انجام بررسی‌ های لازم علیه کلاهبرداری از اطلاعات شخصی ارائهشده توسط شما استفاده کنیم. اطلاعات شخصی‌ ای که شما ارائه می‌ کنید به صورت کاملا محرمانه بوده و تنها در صورت نیاز به مراجع قضایی ارائه خواهد شد.

خواهشمندیم برای اطلاعات بیشتر درباره‌ اینکه چگونه ما از اطلاعات شما استفاده می ‌کنیم به سیاستهای حریم خصوصی ما مراجعه کنید.

همه‌ سفارش‌ ها تحت تأثیر پذیرش و موجودی کالا در انبار هستند. اقلام موجود در سبد خرید شما رزرو نشده‌ اند و ممکن است توسط مشتری‌ های دیگری خریداری شوند.

آرش تویز محصولاتی را برای خرید ارائه می‌کند که در انبار موجود هستند و امکان ارسال از مرکز توزیع ما را دارند. با این ‌حال در مواقعی این امکان وجود دارد که ما در انتظار محموله ‌هایی از شرکت‌ های تأمین ‌کننده‌ خود باشیم. متعاقباً در چنین مواقعی به شما این امکان داده می ‌شود که برای کالاهایی معین مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت کنید که در آن موارد شما امکان آن را دارید که آن کالا را پیش ‌خرید کنید. این تضمین خواهد کرد که شما به ‌محض رسیدن محموله‌ شرکت‌ های طرف قرارداد به آرش تویز در اولویت دریافت آن کالا قرار خواهید گرفت. آرش تویز تنها برای آن دسته از کالاها، ثبت سفارش پیش‌ خرید را می ‌پذیرد که توسط شرکت برنامه‌ ای برای ارسال آن کالاها به آرش تویز تنظیم ‌شده باشد. حقوق شما در مورد پیش ‌خرید ها همانند دیگر خرید ها از آرش تویز است. شما همچنین به‌ تناوب و به ‌سادگی می‌ توانید جهت اطلاع از موجودی کالایی که فعلا در انبار موجود نیست رایانامه خود را ثبت کنید.

 

کالاهایی که به انبار می‌ رسند در ردجه اول برای پاسخ‌ گویی به سفارش‌ های پیش‌ خرید شده تخصیص داده می ‌شوند و آن دسته از مشتریان که آن کالاها را از طریق سایت برای ارسال سریع پیش‌ خرید می‌ کنند برای دریافت کالا در نسبت با مشتریان ثبت‌ شده در لیست انتظار، در اولویت قرار دارند. خواهشمندیم در نظر داشته باشید که ممکن است ما به خاطر مشکلاتی در خط تولید یا در صورت ملاحظه‌ اشکالاتی در طی سنجش کیفی محصول که با رسیدن یک سفارش به انبار انجام می ‌شود از ارسال کالاهای پیش ‌خرید شده خودداری کنیم. در این شرایط ما از طریق رایانامه به شما اطلاع خواهیم داد و مبلغ پرداخت ‌شده برای پیش‌ خرید را حداکثر 72 ساعت بعد از اطلاع از عدم موجودی کالا، به ‌حساب شما باز خواهیم گرداند.

اگر برای اطلاع از زمان رسیدن کالای معینی به انبار، که در وب‌ سایت ما نشان داده ‌شده است ایمیل خود را ثبت کرده باشید ما  ظرف ۴۸ ساعت برای اطلاع ‌رسانی به شما در رابطه با عدم موجودی کالا در سایت اقدام خواهیم کرد. خواهشمندیم توجه داشته باشید که در بعضی مواقع کالاهایی بخصوص که مورد تقاضای بالا هستند در همین دوره تماماً به فروش خواهند رفت.

آرش تویز پیشینه‌ای را از تراکنش‌ های شما تا حداقل یک سال نگهداری خواهد کرد.

قیمت‌ های نشان داده ‌شده بر روی وب‌ سایت به ریال هستند. و در سطح قابل اطلاق، مشمول مالیات و با احتساب مالیات بر ارزش‌ افزوده می ‌باشند.

همه‌ قیمت ها و پیشنهادها به همان صورت که در طول زمان تبلیغ می ‌شوند معتبر باقی خواهند ماند. قیمت ریال کالایی که در زمان پذیرش سفارش روی سایت نشان داده می‌ شود، به ‌استثنای موارد رخ دادن خطا بدون تغییر و قابل اعتماد است.

قیمت ‌ها نسبت به تغییرات در نرخ مبادلات ارزی، نوسان قیمت ‌ها و دیگر فاکتورهای بازار در طول زمان تغییر خواهند کرد. هزینه قابل پرداخت برای سفارش شما مقداری خواهد بود که در زمان ثبت سفارش نشان داده می شود. هزینه ‌های ارسال و بسته بندی در قیمت نهایی خرید درج‌ شده‌اند.

آرش تویز مفتخر است که برای کالاهایی که حداکثر یک روز پیش از تاریخ آغاز حراج خریداری شده اند یک طرح تشویقی پیشنهاد شگفت‌انگیز داشته باشد. خواهشمندیم توجه داشته باشید که پیش از آنکه قیمت کالا تحت تاثیر طرح تشویقی قرار بگیرد باید در زمان ثبت درخواست شما عین آن کالا برای خرید موجود باشد. طرح‌  تشویقی تائید شده به ‌صورت بستانکاری وارد حساب کاربری آرش تویز شما شده و به ‌صورت یک اعتبار خرید ثبت خواهد شد که به مدت ۱۲ ماه معتبر خواهد ماند.

ما نمی‌ توانیم برای کالاهایی که در زمان تخفیف به فروش رفته‌اند یا هرگونه کالاهای موجود در طرح ویژه که موقتاً از قیمت آن‌ ها کاسته شده است طرح تشویقی ارائه کنیم. برای خرید کالایی که به قیمت آن تخفیفی تعلق ‌گرفته باشد هیچ ‌گونه طرح تشویقی برای کاسته شدن از قیمت آن ارائه نخواهد شد.

با انتخاب کالای مورد نظر و ثبت سفارش شما رایانامه‌ و یا پیامکی به شما ارسال خواهد شد که جزئیات سفارش شما را نمایش می دهد. در نظر داشته باشید که این به معنای پذیرش سفارش شما نیست و صرفاً یک نامه تصدیق است که شما دریافت می‌ کنید.

در صورت عدم لغو سفارش توسط شما، مراحل ثبت سفارش و تکمیل قرارداد بین شما و آرش تویز هنگامی ‌که ما از طریق رایانامه و یا پیامک ارسال کالا را تائید کنیم نهائی خواهد شد. بنابراین قراردادهای فروش در تهران، ایران منعقد خواهند شد و زبان قرارداد انگلیسی یا فارسی است. نه شخص ثالث پردازشگر عملیات پرداخت، نه فرد ارسال ‌کننده‌ مورد انتخاب ما صلاحیت آن را ندارند که سفارشی را از طرف آرش تویز پس از تایید تغییر دهند.

ما حق آن را داریم درصورتی‌ که برای مثال بانک پرداخت شما را تائید نکند، محدودیتی برای ارسال کالای خاصی وجود داشته باشد، کالای سفارش داده ‌شده در انبار موجود نبوده و یا واجد استانداردهای کنترل کیفیت نباشد و بازگردانده ‌شده باشد و یا شما واجد معیارهای صلاحیت ثبت ‌شده در شرایط و قوانین استفاده از خدمات نباشید، سفارش شما را نپذیریم.

ما همچنین مجاز هستیم از پردازش و در نتیجه پذیرش یک معامله به هر دلیلی و یا از ارائه خدمات به اشخاصی در هر زمان صرفاً برحسب صلاح‌ دید خود امتناع کنیم. ما در قبال شما یا هیچ شخص ثالثی بابت برداشتن کالایی از روی وب ‌سایت، چه آن کالا فروخته ‌شده باشد یا خیر، حذف کردن کالا، نمایش دادن و یا ویرایش کردن کالا یا محتوایی بر روی سایت، امتناع از تکمیل فرایند فروش و یا فسخ یا معلق کردن تراکنشی بعد از آغاز پردازش مسئول نخواهیم بود.

با اینکه همه‌ تلاش‌ ها انجام می ‌شود تا از دقت جزئیات وب ‌سایت اطمینان حاصل شود ممکن است ما در مواقعی متوجه خطایی در قیمت ‌گذاری برخی از کالاها شویم. اگر ما در سفارش شما در قیمت ‌گذاری کالا خطایی را کشف کنیم در اسرع وقت به اطلاع شما خواهیم رساند. ما به ‌هیچ‌ وجه ملزم به پذیرش یا تکمیل سفارش کالایی که با قیمت نادرست تبلیغ‌ شده است نیستیم و حق آن را داریم چنین سفارشی را اگر پذیرفته ‌شده یا در حال ارسال باشد لغو کنیم. اگر شما کالایی را سفارش دهید که به هر دلیلی نادرست قیمت ‌گذاری شده است ما شما را در اسرع وقت مطلع خواهیم کرد که سفارش شما را نپذیرفته‌ایم و یا اینکه قسمتی از سفارش شما تائید نشده است. اگر شما قبلاً برای کالاها هزینه‌ای پرداخت کرده باشید ما تمامی هزینه را به‌محض امکان به شما باز خواهیم گرداند. درصورتی‌ که کالاها در حین ارسال بازگردانده شوند پس از دریافت کالا استرداد هزینه انجام خواهد شد.

پرداخت هزینه خرید می ‌تواند به‌صورت نقدی، کارت های عضو شتاب و به هر صورت دیگری که در مواقع متعدد به ‌روشنی بر روی سایت اعلام می شود صورت بگیرد. به ‌محض اینکه عملیات تراکنش اتمام یابد شما به ArashToys.ir بازگردانده خواهید شد. پرداخت هزینه به نام شما و در حساب کاربری شما  ثبت خواهد ‌شد و از حساب کاربری شما به ‌محض ارسال سفارش شما توسط آرش تویز پرداخت خواهد شد. شما تائید خواهید کرد که کارت بانکی مورد استفاده، دارایی شما است و یا اینکه توسط مالک اصلی کارت به شما به ‌صورت خاص مجوز استفاده از آن داده ‌شده است. اگر صادر کننده‌ کارتی که با آن پرداخت را انجام می‌ دهید از صادر کردن مجوز به آرش تویز برای پرداخت هزینه امتناع کند ما در قبال تأخیر در ارسال یا عدم ارسال کالا مسئول نخواهیم بود.

ما به نحو احسنت مراقبت می‌ کنیم تا از  امنیت سایت خود مطمئن باشیم. همه تراکنش‌ هایی که در این سایت با کارت های بانکی صورت می ‌گیرند با استفاده از یک دریچه پرداخت آنلاین که اطلاعات کارت شما را در یک محیط میزبان امن کد گذاری می ‌کند، پردازش می ‌شوند. اگر شما یک کاربر ثبت‌ شده‌ی آرش تویز هستید ما به صورتی امن اطلاعات شما را بر روی سیستم خود ذخیره خواهیم کرد. این جزئیات به ‌صورت کامل کد گذاری خواهند شد و تنها برای پردازش تراکنش‌ هایی استفاده خواهند شد که شما آغاز کرده‌اید.

برای مساعدت در اطمینان شما به امن، ساده و مورد اطمینان بودن  تجربه‌ی خرید شما، آرش تویز از فنّاوری Secure Socket Layer (SSL) technology استفاده می‌کند. علاوه بر این ما تا جایی که در توان خود داریم به نحوی موجه مراقبت خواهیم کرد که اطلاعات سفارش و پرداخت هزینه شما امن باشد. آرش تویز هیچگونه مسئولیتی در قبال بی دقتی کاربر در حفظ اطلاعات حساب بانکی و حساب کاربری خود و در اختیار گذاشتن آن ها به شخص ثالث دیگری نخواهد داشت.

کارت ‌های هدیه‌ جعبه ‌ای و مجازی آرش تویز تنها تحت ضوابط و قوانین زیر به فروش می ‌رسند:

 1. کارت‌ های هدیه به مدت ۱۲ ماه بعد از زمان خریداری اعتبار دارند.
 2. کارت‌ های هدیه می‌ توانند برای تمام محصولات روی وب‌ سایت استفاده شوند.
 3. کارت‌ های هدیه غیر قابل ‌انتقال هستند و تنها می ‌توانند بر روی سایتی که برای آن صادر شده‌اند استفاده شوند و نمی‌توانند بازگردانده یا در ازای پول نقد شوند.
 4. اگر هزینه‌ کلی سفارش شما کمتر از ارزش کارت هدیه باشد هزینه‌ باقی‌ مانده به ‌صورت اعتبار خرید در حساب کاربری شما باقی خواهد ماند و در ازای سفارش‌ های بعدی استفاده خواهد شد. شما می توانید از میزان اعتبار خود از طریق صفحه‌ حساب کاربری خود مطلع شوید.
 5. اگر هزینه‌ خرید شما از ارزش کارت هدیه‌ شما فراتر رود و شما در حساب خود اعتباری از پیش داشته باشید، آن اعتبار به ‌صورت خودکار برای پوشش دادن میزان باقی ‌مانده هزینه استفاده خواهد شد. همه میزان هزینه‌ های فراتر از ارزش اعتبار هدیه یا اعتبار حساب باید به ‌وسیله‌ کارت بانکی پرداخت شوند.
 6. اگر شما محصولاتی را که به ‌وسیله‌ کارت هدیه خریداری کرده ‌اید بازگردانید، هزینه‌ی آن به صورت اعتبار به حساب کاربری شما در آرش تویز اضافه خواهد شد و در خرید های بعدی می توانید از آن استفاده کنید. شما می‌ توانید میزان اعتبار خود را از طریق صفحه‌ی حساب کاربری بررسی کنید.
 7. کارت‌ های هدیه مجازی به‌ محض اینکه ثبت سفارش‌ شده و هزینه آن پرداخت شود به رایانامه یا تلفن همراه دریافت‌ کننده ارسال خواهند شد. همچنین یک نسخه روگرفت به ‌عنوان تصدیق تکمیل عملیات به رایانامه یا تلفن همراه فرستنده ارسال خواهد شد.
 8. آرش تویز در قبال ارسال کارت‌ های هدیه مجازی به رایانامه‌ای نادرست یا ناموجود مسئول نخواهد بود. این صرفاً مسئولیت خریدار است.
 9. کد های تخفیف نمی ‌توانند برای خرید کارت های هدیه استفاده شوند به‌ استثنای کدهای ارسال رایگان که می ‌توانند برای خریده کارت هدیه جعبه‌ای استفاده شوند.
 10. آرش تویز حق دارد درصورتی ‌که ضروری بداند یک کارت هدیه را لغو کند.
 11. آرش تویز در قبال گم‌ شدگی، سرقت، خراب‌ شدگی و یا استفاده از کارت بدون اجازه صاحب آن مسئول نخواهد بود.
 12. چنانچه پرداخت با استفاده از کارت هدیه صورت گیرد و محصول مشمول مالیات بر ارزش افزوده شود مبلغ مالیات از اعتبار کارت هدیه کسر می شود.
 13. خدمات ارسال برای کارت‌ های هدیه‌ی جعبه‌ای امکان پذیر می باشد.

قوانین و شرایط کارت عضویت اسباب بازی آرش به شرح ذیل آمده اند. لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال درمورد این شرایط با ما تماس بگیرید. (لینک)

درصورتی که درباره این درگاه اینترنتی سوالی دارید، به بخش کمک و پرسش های متداول مراجعه کرده (لینک) یا با شماره تماس 88569886 (021) 98+ حاصل نمایید. ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه: ساعت ۹ الی 17 و جمعه ها: ساعت ۱۰ الی 14 می باشد.

           • طرح

 

 1. این قوانین و شرایط شامل تمامی موارد طرح کارت عضویت اسباب بازی آرش بوده و هرگونه مشارکت به معنای پذیرش این قوانین میباشد.
 2. حساب کاربری، کارت عضویت ، بن تخفیف به هر شکلی، متعلق به اسباب بازی آرش بوده و در هر زمان اسباب بازی آرش قادر به اتمام طرح، تغییر و یا اصلاح شرایط اجرای طرح میباشد.
 3. تمامی اعضای این طرح می بایست ساکن ایران بوده و بالای 18 سال سن داشته باشند.
 4. به هر عضو تنها یک حساب عضویت تعلق میگیرد. اسباب بازی آرش قادر بوده در هر زمان حساب های اضافه را حذف کرده و اصلاح کند.
 5. اعضا میبایست اطلاعات شخصی خود را ثبت کرده و اسباب بازی آرش را از هرگونه تغییر مطلع سازند. اسباب بازی آرش هیچ مسئولیتی در قبال از دست دادن بن های تخفیف ناشی از عدم به روزرسانی اطلاعات نخواهد داشت.
 6. کارت عضویت، به هر شکل، قابل واگذاری یا کپی برداری نبوده و تنها قابل استفاده برای شخصی است که کارت برای او صادر شده باشد.
 7. مسئولیت نگهداری کارت عضویت، بن تخفیف و همچنین حفاظت از اطلاعات امنیتی حساب کاربری با اعضای کارت عضویت بوده و اسباب بازی آرش هیچگونه مسئولیتی در قبال گم شدن و افشا اطلاعات ناشی از عدم نگهداری اعضا نخواهد داشت.
 8. اسباب بازی آرش قادر است در شرایط ذیل حساب کارت عضویت را بسته یا از ایجاد آن خودداری کند و کارت عضویت، بن تخفیف را رد کرده، پس گرفته و از صدور آن خودداری کند:

1.هرگونه سوءاستفاده یا قصد آن از طرح عضویت.

2.هرگونه نقص این قوانین و شرایط یا نقص موارد مرتبط به آن.

3.هرگونه عمل مرتبط با کارت عضویت یا گروه اسباب بازی آرش که شامل دزدی، سوءرفتار، سوءاستفاده و رفتار توهین آمیز یا ارائه اطلاعات غلط و گمراه کننده.

 1. کارت عضویت تنها قابل استفاده برای خرید از اسباب بازی آرش و دیگر شرکای عضو این طرح میباشد.
 2. این طرح تنها برای استفاده شخصی و مصرف کننده است. کارت عضویت قابل استفاده برای معامله و اهداف تجاری نمیباشد.
 3. حساب کاربری، کارت عضویت، بن تخفیف قابل واگذاری، خریداری، فروش و یا داد و ستد به هر نحو نمیباشد.
 4. دو عضو که با یک آدرس ثبت نام کرده و یکجا ساکن هستند میتوانند حساب عضویت خود را یکی کنند. درصورتی که هریک از اعضا اطلاعات حساب مشترک را وارد کرده یا به روزرسانی کند نیاز به اجازه دیگر عضو حساب دارند قبل از اینکه اسباب بازی آرش از این اطلاعات طبق قوانین و شرایط استفاده کند. اسباب بازی آرش هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطللاعات ناشی از ارائه و به روز رسانی هرکدام از اعضای حساب ندارد. حساب های مشترک توسط هرکدام از اعضا قابل جدایی مجدد بوده و امتیازات براساس کارت عضویت آن ها تقسیم میشوند. اسباب بازی آرش هیچ مسئولیتی درقبال اهدای بن های تخفیف صادرشده نخواهد داشت.
 5. اعضا می توانند با ارائه درخواست به آرش تویز نامه های پستی را به صورت رایانامه یا پیامک دریافت کنند ولی در صورت لزوم در برخی از موارد ما این اجازه را داریم که نامه ها را به آدرس پستی ثبت شده بدون اطلاع قبلی اعضا ارسال کنیم و این کار به دلایل کاری ، قانونی و یا مشکل دار بودن رایانامه و شماره تلفن همراه ثبت شده می باشد.
 6. اعضا میتوانند در هر زمان این طرح را ترک کنند. با ترک این طرح اعضا حق استفاده از بن های تخفیف صادر شده را نخواهند داشت.
 7. اعضایی که بعد از دو سال هیچ امتیازی کسب نکنند، از این طرح حذف شده و در صورت تمایل به عضویت مجدد، باید دوباره ثبت نام کنند.
 8. اعضا میتوانند بن های تخفیف اعضای خانواده خود را پس از فوت ایشان با ارائه درخواست شامل جزئیات حساب عضویت فرد فوت شده به اسباب بازی آرش به حساب کاربری خود انتقال دهند.
 1. اعضا میبایست برای جمع آوری امتیاز بعد از هر خرید حضوری، کارت عضویت خود را در فروشگاه اسباب بازی آرش ارائه دهند. اعضایی که کارت خود را همراه نداشته باشند میتوانند تا حداکثر ۱۴ روز بعد از خرید رسید یا فاکتور معتبر فروشگاه را که به نام یکی از اعضا و خرید شخصی او می باشد به رایانامه آرش تویز ارسال کنند و امتیاز محصول خریداری شده پس از تائید کارشناسان در حساب کاربری آن ها منعکس می شود.(تغییر)
 2. امتیازات جمع آوری شده توسط درگاه اینترنتی اسباب بازی آرش به صورت خودکار به حساب کاربری منتقل میشود.
 3. برای گرفتن امتیاز، اعضا میبایست بیشتر از مقدار مشخصی از کالا های واجد شرایط خریداری کنند. میزان امتیازات اهدایی تغییر کرده و بسته به نوع کالا، میزان خرید و محل خریداری متفاوت خواهد بود.
 4. به کالاهایی همچون کارت هدیه آرش تویز امتیازی تعلق نمیگیرد. کالاهای دیگر نیز میتوانند به صلاح دید اسباب بازی آرش از طرح حذف شوند.
 5. اسباب بازی آرش میتواند تعداد دفعات اهدای امتیاز اضافه برای کالاهای تبلیغاتی را محدود کند. هر کالای تبلیغاتی محدودیت متفاوتی داشته که در شرایط خرید آن ذکر شده است. هرگونه مشارکت در پیشنهاد های تبلیغاتی فراتر از مصرف شخصی به معنای سوءاستفاده از این طرح میباشد.
 6. آرش تویز قادر به حذف امتیازات در صورت بازگشت کالا به هر دلیل و استرداد کامل یا قسمتی از هزینه میباشد. این شامل تعویض کالا نیز بوده مگر اینکه با کالایی با ارزش امتیازی یکسان تعویض گردد.
 7. در صورت تشخیص اسباب بازی آرش مبنی بر تعدی از قوانین و شرایط یا اهدای اشتباه، امتیازات اهدا شده در زمان خرید یا بن های تخفیف صادر شده میتوانند حذف یا لغو شوند. برای دوری از هرگونه شبهه، هر توصیه یا عمل از کارکنان ما که برخلاف این قوانین و شرایط باشند، باعث تغییر آن ها نمیشود.
 8. امتیازات تا زمان تبدیل شدن به بن تخفیف هیچ ارزشی نخواهند داشت.
 9. آرش تویز هیچ تعهدی برای اهدای امتیاز کارت عضویت به غیر از هنگام خرید معتبر نخواهد داشت.
 1. بن های تخفیف کارت عضویت به همراه بیانیه به اعضایی که در مجموع بیشتر از آستانه امتیاز واجد شرایط کسب کرده اند، فرستاده میشود.
 2. ارزش بن های تخفیف کارت عضویت اهدا شده توسط آرش تویز براساس میزان امتیاز جمع آوری شده تا آخرین روز دوره جمع آوری امتیاز مشخص میشود. دوره های جمع آوری امتیاز میتوانند متفاوت باشند. .
 3. امتیاز هایی که پایین تر از آستانه قابل قبول بوده و قابل تبدیل به بن تخفیف کارت عضویت نمیباشند، به دوره جمع آوری امتیاز بعدی منتقل میشوند. امتیاز های منتقل شده بعد از دو سال در صورت عدم استفاده از حساب عضویت، منقضی میشوند.
 4. بن های تخفیف کارت عضویت از زمان صدور تا یکسال قابل استفاده میباشند و تاریخ انقضا داشته و بعد از آن قابل استفاده یا صدور مجدد نمیباشند. بن های تخفیف گم شده قابل صدور مجدد با تاریخ انقضای اصلی آن ها بوده، به شرطی که باز خرید نشده باشند. قوانین و شرایط استفاده از بن تخفیف پشت کارت ارسالی درج شده است.
 5. کوپن ها قابل یکبار استفاده براساس ارزش اسمی آن ها و فقط در فروشگاه و اینترنتی در ArashToys.ir یا ArashToys.com میباشند.
 6. بن های تخفیف جزو دارایی آرش تویز محسوب شده و هیچ ارزش نقدی نخواهند داشت. غیرقابل فروش مجدد/ انتشار و معتبر فقط در ایران. بن های تخفیف مخدوش/کپی غیر قابل قبول میباشند. تنها برای دریافت کننده معتبر بوده و شامل محدودیت سنی خواهند بود.
 1. بنیان گذار کارت عضویت گروه بازاریابی اسباب بازی آرش میباشد.
 2. این قوانین و شرایط جایگزین تمامی نسخه های پیشین بوده و تابع و مشمول قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد، و تصمیم گیری برسر هرگونه نزاع و اختلاف به عهده دادگاه رسمی کشور خواهد بود. اسباب بازی آرش قادر است این قوانین را به دلایل حقوقی، تنظیمی، کاری و یا قانونی تغییر دهد. اقدام به ادامه مشارکت در طرح با قوانین جدید، به معنای پذیرش این قوانین از طرف هر عضو میباشد.
 3. شخص حقیقی که از طرفین این قوانین و شرایط نباشد، طبق قرارداد "حقوق شخص ثالث" ماده ۱۹۹۹ قانون بین الملل هیچ حقی مبنی بر اجرای این قوانین و شرایط نداشته، اما این ماده هیچ حقی از حقوق شخص حقیقی و ثالث حاضر را تحت تاثیر قرار نمیدهد.
 4. به علت وقتگیر بودن چاپ، شرایط و قوانین موجود در فروشگاه ها ممکن است آخرین نسخه به روز نباشد. این قوانین و شرایط در سایت به روز ترین خواهند بود.
 5. برای اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین صفحه شرایط و قوانین (لینک) را مطالعه نموده یا با سرویس پاسخگویی به اعضای کارت عضویت تماس حاصل نمایید: 88569886 (021) 98+ ، شنبه تا پنج شنبه: ۹ الی 17 و جمعه ها: ۱۰ الی 14
 6. اطلاعات بیشتر درمورد این شرایط و قوانین در قسمت پرسش های متداول (لینک) موجود

شما از زمانی مالک کالاها خواهید بود که : الف) ما هزینه را به طول کامل دریافت کنیم. یا (ب) ما کالاها را به شما تحویل دهیم.

آرش تویز هر کالای خریداری شده را در طول زمانی که در حال ارسال است تا زمانی که به نشانی مشخص ‌شده برای ارسال برسد ضمانت می‌کند. ما برای هر کالای ارسال ‌شده امضایی را دریافت می‌ کنیم که از زمان آن امضا، مسئولیت کالای خریداری‌ شده به شما منتقل می ‌شود. اگر شما دریافت ‌کننده ‌ای را مشخص کرده‌ اید و به دلایلی ناظر به تحویل کالا شخص شما نیست (برای مثال ارسال کالا به ‌عنوان یک هدیه)، شما می‌ پذیرید که سند امضا شده توسط آن‌ ها (یا در نشانی موردنظر برای ارسال) نشانگر و سند ارسال و وفای به عهد توسط آرش تویز و انتقال مسئولیت به این شیوه است. کالاها از لحظه‌ ای که ما آن‌ ها را به نشانی ارائه ‌شده توسط شما ارسال می ‌کنیم از آن شما هستند.

پست می ‌تواند یک سفارش را بدون گرفتن امضا به محل خاصی ارسال کند. اگر این حالت بر نشانی ارسالی شما کاربست پذیر باشد گزینه‌ امضا به ‌صورت حالت عادی تنظیم خواهد شد. اگرچه شما می‌ توانید پیش از تکمیل خرید خود تمایل خود را جهت دریافت نکردن امضا در صفحه‌ ارسال به ‌روز رسانی کنید. خواهشمندیم به یاد داشته باشید که اگر هیچ امضایی دریافت نشود شما با این شرایط و قوانین موافقت کرده ‌اید و تصدیق می‌ کنید که آرش تویز می‌تواند بسته‌ ارسالی شما را بیرون از حریم ملک موردنظر، در  نشانی ارائه‌ شده توسط شما و بدون دریافت امضا برای اثبات ارسال باقی بگذارد. خواهشمندیم آگاه باشید که اگر امضایی دریافت نشود شما با این شرایط و قوانین ما موافقت کرده‌ اید و مسئولیت کامل برای هرگونه آسیب و یا گم‌ شدگی که ممکن است رخ بدهند را می‌ پذیرید. در مواقعی که شرکت پست بر این عقیده باشد که نشانی موردنظر برای ارسال ناامن تلقی می‌ شود می‌ تواند از ارسال کالای شما امتناع کنند.

خواهشمندیم به یاد داشته باشید که ما تلاش می ‌کنیم که ظرف ۲۴ ساعت و یا در مواقع فروش فوق‌ العاده ظرف ۴۸ ساعت تمامی سفارش‌ ها را ارسال کنیم. زمان‌ های ارسالی که بر روی سایت ظاهر می‌ شوند تنها تخمین ‌هایی هستند که باید به‌ صورت راهنما استفاده شوند و از زمان شروع ارسال آغاز می‌شوند. در هر صورت ما کالاها را تا سقف سی روز بعد از تاریخ پذیرش سفارش شما به دست شما خواهیم رساند. آرش تویز برای هیچ‌ گونه تأخیر ناشی از گذراندن مراحل مرسوم در مقصد برای ترخیص کالا از گمرک قبول مسئولیت نمی ‌کند. اگر به هر دلیلی که خارج از محدوده‌ کنترل ما است مرحله ارسال به تأخیر بیافتد ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و به اطلاع شما خواهیم رساند و تلاش‌ های لازم را انجام خواهیم داد تا از تأخیر بکاهیم. در صورت انجام این کار ما دیگر مسئول تأخیر های ایجاد شده بر اثر اتفاق ‌های غیر قابل ‌پیش‌ بینی نخواهیم بود اما اگر احتمال تأخیری قابل‌ توجه در ارسال وجود داشته باشد شما می‌ توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را لغو کنید و ما به شما بابت کالاهایی که برای آن‌ ها هزینه‌ ای پرداخت کرده اما آن ‌ها را دریافت نکرده‌ اید، هزینه‌ خرید را استرداد خواهیم کرد.

شما حق آن را دارید که تا حداکثر  دو روز بعد از سفارش آن را لغو کنید، بدون اینکه هیچ دلیلی ارائه کنید.

شما حق آن را دارید که بین ۲ الی ۱۴ روز بعد از سفارش آن را لغو کنید اما ملزم به آن هستید که دلیلی موجه به ما ارائه کنید.

دلایل شما باید توسط گروه پشتیبانی مشتریان ما تائید شود و به ‌محض موافقت آنان مرحله‌ لغو می ‌تواند پیش برود.

دوره‌ مجاز برای لغو با گذشت چهارده روز از تاریخی که شما (یا کسی که شما بر گزیده‌ اید، به ‌جز شخص حامل) آخرین کالاها را دریافت می‌ کنید منقضی خواهد شد.

برای استفاده از حق لغو سفارش شما باید به نشانی:

تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، پاساژ طوس، پلاک ۵۳

نامه بدهید و یا به نشانی customercare@arashtoys.ir رایانامه ارسال کنید.

 شما همچنین می‌توانید از فرم کنسلی استفاده نمایید اما این اجباری نیست. برای کالاهایی که تحت این شرایط و قوانین لغو شده‌ اند ما به شما استرداد کامل هزینه خرید را منهای هزینه‌ ارسالی که توسط شما پرداخت‌ شده است پرداخت خواهیم کرد. ما می ‌توانیم از استرداد هزینه بابت از دست رفتن ارزش هریک از کالاهای ارسال‌ شده اگر این از دست رفتگی به خاطر نحوه استفاده غیر ضروری توسط شما باشد هزینه‌ ای را کم کنیم.

ما هزینه خرید را بدون تأخیر غیر موجه استرداد خواهیم کرد، صرفاً پیش از:

 1. چهارده روز بعد از تاریخی که ما از شما هریک از کالاهایی که ارسال ‌شده است را پس می‌ گیریم یا
 2. (اگر زودتر) چهارده روز بعد از تاریخی که شما مدرکی حاکی از آن به ما ارائه می‌ کنید که کالاها به ما پس داده ‌شده است یا
 3. اگر هیچ ‌یک از کالاها به شما تحویل داده نشده باشد، ۱۴ روز بعد از تاریخی که لغو سفارش شما به اطلاع ما می‌ رسد.

ما استرداد هزینه را با استفاده از همان روش‌ های پرداختی انجام خواهیم داد که شما  برای پرداخت اولیه استفاده کرده‌اید مگر اینکه شما به ‌صراحت خلاف این را درخواست کرده باشید، در هر صورت شما هیچ هزینه‌ ای در نتیجه عملیات استرداد متحمل نخواهید شد.

در صورتی ‌که ما کالا را ارسال کرده باشیم و شما سفارش خود را لغو کنید ما هزینه‌ استرداد را تا زمانی که کالاها را باز پس گرفته باشیم نگاه می ‌داریم. اگر ما کالاهای لغو شده را باز پس نگیریم می ‌توانیم ترتیبی بدهیم که با هزینه شما آن‌ ها از شما پس گرفته شوند.

شما می‌توانید به آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، پاساژ طوس، پلاک ۵۳

بدون تأخیر غیر موجه و در هر صورت تنها تا چهارده روز بعد از تاریخی که در آن شما لغو قرارداد خود را به اطلاع ما می‌ رسانید کالاهای سفارش لغو شده را پس بفرستید. اگر کالاها بعد از اینکه مهلت  چهارده ‌روزه منقضی به دست ما برسد فرجه به پایان می‌رسد. شما مجبور خواهید بود که هزینه‌ی ارسال بازگرداندن کالاها را بر عهده بگیرید. شما تنها برای آن دسته از ارزش‌ های از دست ‌رفته‌ ای مسئول خواهید بود که نتیجه‌ نحوه استفاده‌ نادرست از آنچه برای محقق کردن ماهیت ویژگی‌ ها و کاربرد های آن کالا ضروری است.

کالاها باید بدون اینکه استفاده ‌شده باشند و در حالتی که همه‌ی علائم برچسب ‌های آرش تویز و برچسب‌ های شرکت تولید کننده همچنان به آن متصل هستند پس فرستاده شوند. کالاهای پس فرستاده ‌شده‌ ای که آسیب‌ دیده یا کثیف شده باشند پذیرفته نخواهند شد و به مشتری بازگردانده شده و یا درخواست استرداد هزینه پذیرفته نخواهد شد.

درصورتی ‌که هرگونه بسته ‌بندی شرکت تولید کننده همراه کالا ارسال‌ شده باشد آن بسته ‌بندی باید مشمول بازگرداندن شما بشود.

لطفاً اگر هریک از کالاهای خریداری‌ شده توسط شما بدون تگ‌ های آرش تویز ارسال شدند به نشانی customercare@arashtoys.ir رایانامه بزنید، ترجیحا قبل از ارسال.

هرگونه پس فرستادن کالا باید پیش از آنکه شما کالا(ها) ی خود را به ما پس بفرستید درخواست شود تا یک شناسایی راحت و پردازش سریع را ممکن سازد. پس  فرستاده‌ های شناسایی نشده به نشانی ارسال‌ کننده باز پس فرستاده خواهند شد.

کالاها اگر تا حداکثر یک روز بعد از تکمیل خرید به ‌صورت آسیب ‌دیده یا همراه با مشکلی رخ‌ داده در مسیر تولید دریافت شوند معیوب به شمار می‌روند. خواهشمندیم به یاد داشته باشید که کالاهایی که به خاطر استفاده آسیب‌ دیده‌ اند معیوب محسوب نخواهند شد. اگر کالای شما هنگامی ‌که آن را دریافت می‌ کنید معیوب است می‌ توانید آن را در عوض استرداد هزینه بازگردانید. به ‌سادگی از طریق حساب کاربری خود بازگرداندن یک کالا را درخواست کنید. کالاهای معیوب را عرض ۲ روز پس از دریافت سفارش خود به ما پس بفرستید.

اگر شما بعد از این زمان عیبی در کالای خود پیدا کنید می‌ توانید تنها تا چهارده روز پس از خرید همچنان آن را پس بفرستید. دلایل شما باید توسط گروه پشتیبانی مشتریان ما تائید شود و به ‌محض موافقت آنان مرحله‌ لغو می ‌تواند پیش برود. در صورت امکان، ما پیشنهاد خواهیم داد که کالا را تعمیر کنیم و اگر آن کالا تعمیر شدنی نباشد و از همان قلم کالا همچنان نمونه(ها)یی موجود باشد ما یک جایگزین برای شما خواهیم فرستاد. اگر از آن قلم کالا موجود نباشد شما حق استرداد کامل هزینه را دارید.

اگر شما تمایل داشته باشید که بجای دریافت استرداد هزینه، یک کالای معیوب را تعویض کنید لطفاً آگاه باشید که ما تنها می ‌توانیم آن را با کالایی در همان مدل و درصورتی‌ که موجود باشد تعویض کنیم.

بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که متخصصین ما کالاها را پیش از آنکه ارسال شوند از لحاظ کیفی بررسی می‌ کنند و احتمال ارسال شدن یک کالای معیوب به مشتری تا جای ممکن تقلیل یافته است. معیوب بودن کالا ممکن است به خاطر این رخ بدهد که کالا به علت نوع بسته‌ بندی آن نمی‌تواند از لحاظ کیفی بررسی شود و حالت‌ هایی از این قبیل، و در آن صورت بازگرداندن کالا به ‌سرعت توسط گروه پشتیبانی مشتریان ما قبول خواهد شد.

ما تمام تلاش خود را کرده‌ ایم که تا جای ممکن رنگ‌ های کالاهایی که بر وب سایت آرش تویز ظاهر می ‌شوند را به ‌صورت واضح نشان دهیم. با این‌ حال از آنجایی ‌که صفحه‌ های نمایشگر با یکدیگر تفاوت می‌ کنند ما نمی ‌توانیم تضمین کنیم که آنچه نمایشگر شما از رنگ‌ ها نشان می‌ دهد کاملاً دقیق خواهد بود.

برای ساده و بهینه ‌سازی تجربه‌ خرید آنلاین شما ما سیاست استرداد منعطفی پیش‌ گرفته‌ ایم. با این‌ حال مشتریانی که کالاهایی را به ‌دفعات به ما پس می ‌فرستند ممکن است با توجه به صلاح ‌دید ما دیگر پذیرفته نشوند.

استفاده شما از این وب‌ سایت و محتواهای آن به شما هیچ حقی در نسبت با طبع و نشر، طراحی ‌ها، علائم تجاری و هیچ‌ یک از دیگر دارایی ‌های معنوی و حقوق مادی مربوط به محتوا (همان ‌طور که در قسمت محتوا در پائین توضیح داده‌شده است)، شامل نرم ‌افزارهای آرش تویز و هیچ ‌یک از html ها و سایر کدهای استفاده‌شده در این سایت را نمی‌دهد. این ‌گونه محتواها از قبیل علائم تجاری اشخاص ثالث، طراحی ‌ها و حقوق دارایی‌ های معنوی مربوطه که در این سایت نشان داده یا ذکر شده است توسط قوانین دارایی‌ های معنوی بین‌المللی و دیگر قوانین و مقررات معاهده‌ای بین‌المللی حفاظت می‌شود. شما مجاز هستید تنها آنگونه از محتوا استفاده کنید که صراحتاً توسط آرش تویز و یا جواز دهندگان شخص ثالث آن اعلام می ‌شود. هرگونه باز تولید یا باز توزیع محتواهای فهرست شده در بالا ممنوع است و می‌ تواند منجر به پیگرد های قانونی شود. بدون محدود کردن آنچه گفته شد، بازنشر و استفاده از مواد فهرست شده در بالا در هر سیستم کارساز یا مکان و یا حمایت از انتشار، باز تولید و یا توزیع آن‌ ها صراحتاً ممنوع است. با این ‌حال شما مجاز هستید که یک نسخه روگرفت به هدف بازبینی محتوا برای استفاده شخصی خود ایجاد کنید.

علاوه بر حقوق دارایی‌ های معنوی بیان‌ شده در بالا، محتوا به هرگونه طراحی، تصویر، شامل حقوق تمامی تصاویر، صدا، موسیقی، ویدیو، آدیو یا نوشته ‌های بر روی این سایت تعریف می ‌شود.  آرش تویز  تلاش می‌ کند که از دقت و کامل بودن اطلاعات بر روی این وب ‌سایت اطمینان حاصل کند. آرش تویز تضمین نمی ‌کند که محتوای آن دقیق و خالی از خطا است. آرش تویز متعهد نمی‌ شود که وجوه کاربردی سایت یا محتوای آرش تویز بدون ایراد خواهد بود و یا اینکه این محتوای آرش تویز یا سیستم کارسازی که آن را ممکن می ‌کند بدون ویروس یا مؤلفه‌ های آسیب‌ زننده است. ما همیشه توصیه می‌ کنیم که همه‌ کاربران اینترنت مطمئن باشند که بر سیستم خود نرم‌ افزارهای به ‌روز رسانی شده ردیاب ویروس نصب‌ کرده‌اند.

نظرهای شخصی شرکت‌ های تولید کننده و تجاری که ما محصولاتشان را می ‌فروشیم یا هر شخص سومی که ما با ایشان همکاری می ‌کنیم نظر خود آن‌ها است و ضرورتاً دیدگاه ‌های آرش تویز را بازتاب نمی ‌دهد و ما برای هیچ‌ یک از این قبیل دیدگاه‌ها که در هرگونه از رسانه‌ها منتشر شود قبول مسئولیت نمی ‌کنیم.

این وب ‌سایت تنها برای استفاده‌ شخصی و غیرتجاری شما است. شما حق انتشار، ویرایش، نسخه‌ برداری، توزیع، نمایش دادن، اجرا کردن، باز تولید، بهره ‌برداری تبلیغاتی، انتقال اطلاعات، استخراج، پروانه دهی، فروش و یا ایجاد شغل بر اساس هیچ‌ یک از محتواها، نرم‌ افزارها، محصولات یا خدمات درون این وب ‌سایت را ندارید. شما مجاز به استفاده از این وب‌ سایت یا هیچ ‌یک از محتواهای آن برای پیش بردن هیچ هدف تجاری (ازجمله تبلیغات یا هیچ‌ گونه فعالیت سودآور تبلیغاتی بر سایت خود) را ندارید.

شما موافقت می ‌کنید که خود شخص شما در قبال استفاده‌ خود از این وب‌ سایت، و در قبال همه ارتباطات و فعالیت ‌های خود در این وب ‌سایت مسئول خواهید بود. اگر ما تشخیص دهیم که شما مشغول فعالیت ‌های ممنوع بوده و یا هستید، به سایر کاربران احترام نگذاشته‌ اید و یا به صورتی دیگر این شرایط و قوانین را نقض کرده ‌اید مجاز خواهیم بود دسترسی شما به این وب‌ سایت را به ‌صورت دائم یا موقت مسدود کنیم.

ممکن است ما به این سایت پیوندهایی را جاری به سایت‌ ها یا منابعی دیگر، شامل سایت ‌های تبلیغاتی، اضافه کنیم که توسط اشخاصی غیر از آرش تویز اداره می‌شوند. آرش تویز همه‌ی وب‌ سایت‌ هایی پیوست شده را بررسی نکرده است و برای محتوا یا هرگونه رخداد، در هیچگونه از صفحه‌ های بیرون از سایت خود مسئول نیست و در قبال امکان دسترسی به هیچگونه از این وب‌ سایت‌ ها یا منابع بیرون از خود مسئولیت نداشته و به ‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم نه در قبال فعالیت ‌های خصوصی یا محتواهای این‌ گونه وب‌سایت‌ ها، شامل (و نه محدود به) هرگونه تبلیغ محصولات و یا محتواها و یا فعالیت ‌های دیگر قابل‌ دسترسی از طریق این وب‌ سایت ‌ها و منابع و نه در قبال آسیب‌ ها، ضرر ها یا اهانت‌ های ایجاد شده و یا منسوب به ایجاد شدن و یا در ارتباط با استفاده از این وب‌ سایت‌ ها و یا منابع بیرونی، یا اتکای بر چنین محتواها و کالاها یا خدماتی که از طریق این وب‌ سایت‌ ها و یا منابع بیرونی در دسترس قرار می ‌گیرند صحه نمی ‌گذارد.

تحت نظر قانون شما حقوق مشخصی دارید. آن‌ها شامل موارد زیر می‌ شوند:

 1. هر کالایی که از طریق این وب‌ سایت سفارش می‌ دهید دارای کیفیت راضی ‌کننده، متناسب هدف در نظر گرفته ‌شده برای آن‌ ها و اجرا کننده توصیفاتی باشد که بر روی این وب‌ سایت از آن ارائه ‌شده است.
 2. راه ‌حل‌هایی مشخصی برای حل مشکل کالا معیوب موجود باشد.
 3. امکان آن باشد که هر سفارش کالا را لغو کرده و عرض چهارده روز بعد از تاریخ اعلام وصول آن کالا و استرداد کامل هزینه را دریافت کنید (لغو کردن سفارش در بالا را ببینید).

هیچ بندی در ضوابط و قوانین خدمات به‌ منظور تأثیر گذاری بر این حقوق نیست.

ما در قبال هرگونه سانحه و جراحت شخصی که ناشی از غفلت ما یا از کارمندان و عاملین ما باشد مسئولیت می‌ پذیریم. ما قصد نادیده ‌گرفتن مسئولیت خود در قبال ارائه هرگونه اطلاعات جعلی یا تقلبی توسط خود یا کارمندان و عاملین خود را نداریم.

هیچ بندی در این شرایط و قوانین به ‌منظور تأثیر گذاری بر حقوق قانونی شما نیست. (حقوق شما را در بالا ببینید.)

اگر  آرش تویز محتوای شرایط و قوانین را برآورده نکند، ما در قبال آن ضرر یا آسیب‌ های وارده به شخص شما که نتیجه‌ قابل پیش بینی تخلف ما از شرایط و قوانین باشد مسئول خواهیم بود. ضرر و یا آسیب قابل پیش ‌بینی یا رخ دادن آن واضح یا هنگام رخ دادن آن شما و آرش تویز می‌ دانستید که ممکن است رخ بدهد که برای مثال شما در طی مراحل خرید آن را با ما در میان گذاشته باشید. ما تنها تا مرز 150% از کل ارزش کالاهای خریداری‌ شده مسئول خواهیم.

ما در قبال ضررهایی که ناشی از غفلت یا تخلف ما نیستند یا ضررهای غیرمستقیم که تأثیر جانبی ضرر یا آسیب اصلی هستند و به نحو موجه توسط ما و شما قابل پیش‌ بینی نیستند مسئول نخواهیم بود. (برای مثال از دست رفتن فرصت یا از دست رفتن عایدی)

ما در قبال ضرر، آسیب، مرگ یا جراحت‌ های شخصی، درصورتی ‌که یک کالا به نادرستی، مخالف راهنمایی‌ ها و یا خلاف نحوه‌ قابل‌ توقع استفاده ‌شده باشد، مسئول نخواهیم بود.

ما تحت این شرایط و قوانین در قبال هرگونه عدم توانایی وفای به تعهدات خود درصورتی‌ که این ناتوانی بر اساس رخدادهایی فراتر از کنترل معقول و قابل توجیه باشد مسئول نخواهیم بود.

شما قبول می ‌کنید که در صورت تخلف شما از این شرایط و قوانین (شامل دسترسی فردی غیر از شما از طریق حساب کاربری شما به خاطر عملکرد و یا انفعال شما)، به ‌طور کامل به ما غرامت بپردازید و در صورت درخواست ما بلافاصله آرش تویز، کارمندان، مدیران، مأمورین، اجزا وابسته به آن، جواز دهندگان، و تهیه ‌کنندگان آن را از هرگونه اعاده هزینه، آسیب‌ها و ضررها شامل جریمه ‌های قانونی مصون بدارید.

شما تصدیق می‌ کنید که نه در نتیجه‌ تصدیق این شرایط و قوانین استفاده از خدمات و نه استفاده‌ شما از وب ‌سایت ما هیچ‌ گونه مبادرت مشترک، شراکت، استخدام و یا رابطه‌ نمایندگی بین شما و آرش تویز وجود ندارد. شما موافقت می‌ کنید که خود را به ‌عنوان نماینده، عامل و یا کارمند آرش تویز در نظر نخواهید گرفت و ما هیچ‌ گونه مسئولیتی در قبال هیچ ‌گونه نمایندگی، عمل و یا غفلت از ناحیه‌ شما نخواهیم داشت.

اگر شما از این شرایط و قوانین تخلف کنید و ما واکنشی به این تخلف نشان ندهیم همچنان محق خواهیم بود در هر شرایط دیگری که شما از شرایط و قوانین تخلف کنید از حقوق خود و اقدامات لازم برای جبران آن بهره ببریم.

این شرایط و قوانین در کنار همه‌ سیاست‌ ها و خط ‌مشی عملکردهای ما در تطابق با قوانین مربوطه جمهوری اسلامی ایران تنظیم‌ شده و توسط آن ‌ها حفاظت می ‌شوند و دادگاه‌ های مربوطه جمهوری اسلامی ایران حوزه‌ دخالت قضایی ویژه خود را خواهند داشت.


تلفن تماس

دفتر فروش:

88569886 (۰۲۱)

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید