راهنمای سایت

کمک می‌خواهید؟ شماره تماس:‌ 88569886 (۰۲۱) ۹۸+ | خدمات مشتریان  | شرایط برگشت محصول    | پرسش و پاسخ‌های رایج


قوانین و شرایط کارت عضویت اسباب بازی آرش به شرح ذیل آمده اند. لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال درمورد این شرایط با ما تماس بگیرید. (لینک)

درصورتی که درباره این درگاه اینترنتی سوالی دارید، به بخش کمک و پرسش‌های متداول مراجعه کرده (لینک) یا با شماره 88569886 (۰۲۱) تماس حاصل نمایید. ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه ۹ الی 17

این قوانین و شرایط شامل تمامی موارد طرح کارت عضویت اسباب بازی آرش بوده و هرگونه مشارکت به معنای پذیرش این قوانین میباشد.

حساب کاربری، کارت،کوپن ها و امتیازات به هر شکلی، متعلق به اسباب بازی آرش بوده و در هر زمان اسباب بازی آرش قادر به اتمام طرح، تغییر و یا اصلاح شرایط اجرای طرح میباشد.

تمامی اعضای این طرح می بایست ساکن ایران بوده و بالای 18 سال داشته باشند.

به هر عضو تنها یک حساب عضویت تعلق میگیرد. اسباب بازی آرش قادر بوده در هر زمان حساب های اضافه را حذف کرده و اصلاح کند.

اعضا میبایست اطلاعات شخصی خود را ثبت کرده و اسباب بازی آرش را از هرگونه تغییر مطلع سازند. اسباب بازی آرش هیچ مسئولیتی در قبال گم شدن هرگونه امتیاز یا کوپن ناشی از اطلاعات به روز نشده نخواهد داشت.

کارت عضویت، به هر شکل، قابل واگذاری یا کپی برداری نبوده و تنها قابل استفاده برای شخصی که کارت برای او صادر شده میباشد.

  • مسئولیت نگهداری کارت عضویت،کوپن ها و همچنین حفاظت از اطلاعات امنیتی حساب کاربری با اعضای کارت عضویت بوده و اسباب بازی آرش هیچگونه مسئولیتی در قبال گم شدن و افشا اطلاعات ناشی از عدم نگهداری اعضا نخواهد داشت.
  • اسباب بازی آرش قادر است در شرایط ذیل حساب کارت عضویت را بسته یا از ایجاد آن خودداری کند و کارت،کوپن ها و امتیازات را رد کرده، پس گرفته و از صدور آن خودداری کند:

هرگونه سوءاستفاده یا قصد آن از طرح عضویت.

هرگونه نقص این قوانین و شرایط یا نقص موارد مرتبط به آن.

  • هرگونه عمل مرتبط با کارت عضویت یا گروه اسباب بازی آرش که شامل دزدی، سوءرفتار، سوءاستفاده و رفتار توهین آمیز یا ارائه اطلاعات غلط و گمراه کننده.

کارت عضویت تنها قابل استفاده برای خرید از اسباب بازی آرش و دیگر شرکای عضو این طرح میباشد.

این طرح تنها برای استفاده شخصی و مصرف کننده است. کارت عضویت قابل استفاده برای معامله و اهداف تجاری نمیباشد.

حساب عضویت، کارت، امتیازات و کوپن ها قابل واگذاری، خریداری، فروش و یا داد و ستد به هر نحو نمیباشد.

دو عضو که با یک آدرس ثبت نام کرده و یکجا ساکن هستند میتوانند حساب عضویت خود را یکی کنند. درصورتی که هریک از اعضا اطلاعات حساب مشترک را وارد کرده یا به روزرسانی کند نیاز به اجازه دیگر عضو حساب داشته تا اسباب بازی آرش از این اطلاعات طبق قوانین و شرایط استفاده کند. اسباب بازی آرش هیچ مسئولیتی در قبال گم شدن اطللاعات ناشی از ارائه و به روز رسانی هرکدام از اعضای حساب ندارد. حساب های مشترک توسط هرکدام از اعضا قابل جدایی مجدد بوده و امتیازات براساس کارت عضویتی که با آن کسب شده اند تقسیم میشوند. اسباب بازی آرش هیچ مسئولیتی درقبال اهدای کوپن های صادرشده نخواهد داشت.

اعضا قادر به انتخاب آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه برای ارسال نامه های پستی کارت عضویت خود هستند. ما تمام تلاش خود را برای احترام به انتخاب شما خواهیم کرد اما این اجازه را داشته که این نامه هارا به آدرس پستی ثبت شده اعضا بدون اطلاع قبلی بفرستیم. این کار برای دلایل کاری و قانونی و یا مشکل دار بودن آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه ثبت شده میباشد.

اعضا میتوانند در هر زمان این طرح را ترک کنند. با ترک این طرح اعضا حق استفاده از امتیازات و کوپن های صادر شده را نخواهند داشت.

اعضایی که بعد از دو سال هیچ امتیازی کسب نکنند، از این طرح حذف شده و در صورت تمایل به عضویت مجدد، باید دوباره ثبت نام کنند.

اعضا میتوانند امتیازات و کوپن ها اعضای خانواده خود را پس از فوت ایشان با ارائه درخواست شامل جزئیات عضویت فرد فوت شده به اسباب بازی آرش، مالک شوند.

اعضا میبایست برای جمع آوری امتیاز بعد از هر خرید، کارت عضویت خود را در مغازه ارائه دهند. اعضایی که فراموش کنند میتوانند تا ۱۴ روز بعد از خرید با داشتن رسید معتبر امتیازات خود را به صورت دستی وارد کنند. رسید بایستی متعلق یه یکی از اعضا و خرید شخصی او باشد. امتیازات تنها برای دو رسید در روز قابل ثبت میباشند.

امتیازات جمع آوری شده توسط درگاه اینترنتی اسباب بازی آرش به صورت خودکار به حساب عضویت منتقل میشود.

امتیازات جمع آوری شده توسط دیگر کارت ها و جاسوییچی های مرتبط با حساب کارت عضویت اصلی به همان حساب منتقل میشوند.

برای گرفتن امتیاز، اعضا میبایست بیشتر از مقدار مشخصی از کالا های واجد شرایط خریداری کنند. میزان امتیازات اهدایی تغییر کرده و بسته به نوع کالا، میزان خرید و محل خریداری متفاوت خواهد بود.

جمع آوری امتیاز با شرکا ممکن است در قوانین و شرایط لحاظ شوند.

برای کالاهایی همچون کارت هدیه اسباب بازی آرش که واجد شرایط نمیشوند، امتیاز تعلق نمیگیرد. کالاهای دیگر نیز میتوانند به صلاحدید اسباب بازی آرش از طرح حذف شوند.

اسباب بازی آرش میتواند تعداد دفعات اهدای امتیاز اضافه برای کالاهای تبلیغاتی را محدود کند. هر کالای تبلیغاتی محدودیت متفاوتی داشته که در شرایط خرید آن ذکر شده است. هرگونه مشارکت در پیشنهاد های تبلیغاتی فراتر از مصرف کننده و استفاده شخصی به معنای سوءاستفاده از این طرح میباشد.

اسباب بازی آرش قادر به حذف امتیازات در صورت بازگشت کالا به هر دلیل و استرداد کامل یا قسمتی از هزینه میباشد. این شامل تعویض کالا نیز بوده مگر اینکه با کالایی با ارزش امتیازی یکسان تعویض گردد.

در صورت تشخیص اسباب بازی آرش مبنی بر تعدی از قوانین و شرایط یا اهدای اشتباه، امتیازات اهدا شده در زمان خرید یا کوپن ها صادر شده میتوانند حذف یا لغو شوند. برای دوری از هرگونه شبهه، هر توصیه یا عمل از کارکنان ما که برخلاف این قوانین و شرایط باشند، باعث تغییر آن ها نمیشود.

امتیازات تا تبدیل به کوپن ها هیچ ارزشی نخواهند داشت.

اسباب بازی آرش هیچ تعهدی برای اهدای امتیاز کارت عضویت به غیر از هنگام خرید معتبر نخواهد داشت.

کوپن های کارت عضویت به همراه بیانیه به اعضایی که در مجموع بیشتر از آستانه امتیاز واجد شرایط کسب کرده اند، فرستاده میشود.

ارزش کوپن های کارت عضویت اهدا شده توسط اسباب بازی آرش براساس میزان امتیاز جمع آوری شده تا آخرین روز دوره جمع آوری امتیاز مشخص میشود. دوره های جمع آوری امتیاز میتوانند متفاوت باشند. .

امتیاز هایی که پایین تر از آستانه قابل قبول بوده و قابل تبدیل به کوپن کارت عضویت نمیباشند، به دوره جمع آوری امتیاز بعدی منتقل میشوند. امتیاز های منتقل شده بعد از دو سال در صورت عدم استفاده از حساب عضویت، منقضی میشوند.

کوپن های کارت عضویت از زمان صدور تا یکسال قابل استفاده میباشند و تاریخ انقضا داشته و بعد از آن قابل استفاده یا صدور مجدد نمیباشند. کوپن های گم شده قابل صدور مجدد با تاریخ انقضای اصلی آن ها بوده، به شرطی که باز خرید نشده باشند. قوانین و شرایط افزوده پشت کوپن ها موجود میباشد.

کوپن ها قابل یکبار استفاده براساس ارزش اسمی آن ها و فقط در فروشگاه و اینترنتی در ArashToys.ir یا ArashToys.com میباشند.

کوپن ها جزو دارایی اسباب بازی آرش محسوب شده و هیچ ارزش نقدی نخواهند داشت. غیرقابل فروش مجدد/ انتشار و معتبر فقط در ایران. کوپن های مخدوش/کپی غیر قابل قبول میباشند. تنها برای دریافت کننده معتبر بوده و شامل محدودیت سنی خواهند بود.

بنیان گذار کارت عضویت گروه بازاریابی اسباب بازی آرش میباشد.

این قوانین و شرایط جایگزین تمامی نسخه های پیشین بوده و تابع و مشمول قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد، و تصمیم گیری برسر هرگونه نزاع و اختلاف به عهده دادگاه رسمی کشور خواهد بود. اسباب بازی آرش قادر است این قوانین را به دلایل حقوقی، تنظیمی، کاری و یا قانونی تغییر دهد. اقدام به ادامه مشارکت در طرح با قوانین جدید، به معنای پذیرش این قوانین از طرف هر عضو میباشد.

شخص حقیقی که از طرفین این قوانین و شرایط نباشد، طبق قرارداد "حقوق شخص ثالث" ماده ۱۹۹۹ هیچ حقی مبنی بر اجرای این قوانین و شرایط نداشته، اما این ماده هیچ حقی از حقوق شخص حقیقی و ثالث حاضر را تحت تاثیر قرار نمیدهد.

به علت وقتگیر بودن چاپ، قوانین و شرایط موجود در فروشگاه ها ممکن است آخرین نسخه به روز نباشد. این قوانین و شرایط در سایت به روز ترین خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین صفحه قوانین و شرایط (لینک) را مطالعه نموده یا با سرویس پاسخگویی به اعضای کارت عضویت تماس حاصل نمایید: 88569886 (۰۲۱) ، شنبه تا پنج شنبه 9 الی 17

اطلاعات بیشتر درمورد این شرایط و قوانین در قسمت سوالات متداول (لینک) موجود میباشد.


تلفن تماس

دفتر فروش:

88569886 (۰۲۱)

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید